Najlepszy Czytelnik Roku Szkolnego 2025/2026
Biblioteka szkolna ogłasza wyniki konkursu "Najlepszy Czytelnik Roku Szkolnego 2025/2026".
Wśród uczniów klas 1-3 klasyfikacja przedstawia się następująco:
Miejsce 1-Adela Sokalska klasa 2 B,
Miejsce 2- Alicja Klimek klasa 2 B,
Miejsce 3- Lena Fetraś klasa 2 A.
Wyróżnienie otrzymali uczniowie:
Hanna Bagińska klasa 2 A,
Magdalena Zielińska klasa 2 A,
Joanna Walczewska klasa 2 C,
Kacper Wyszyński klasa 2 C.
Wśród uczniów klas 4-8 najlepszymi czytelnikami zostali:
Miejsce 1- Mikołaj Gabara klasa 4 B,
Miejsce 2- Natalia Klimecka klasa 4 B,
Miejsce 3- Laura Frymus klasa 7 A.
Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Kozerawska z klasy 6 C.
Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom i wyróżnionym uczniom. Dziękuję za całoroczną aktywność czytelniczą, zaangażowanie i systematyczną pracę w rozwijanie swoich zainteresowań poprzez lekturę książek.
Dziękuję również wszystkim uczniom za wspólnie spędzony rok szkolny, pełen nauki, odkrywania nowych historii i zdobywania wiedzy.
Życzę bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, radości i spotkań z ciekawymi książkami.
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!
Agnieszka Libich
